Apie mus

Mūsų įmonė, gyvuojanti nuo 2013 metų, vykdo įvairius inžinerinius kraštovaizdžio tvarkymo bei techninės priežiūros darbus.  Mūsų teikiamų paslaugų spektras platus: specialių aikštelių įrengimas, inžinerinių tinklų montavimas, techninė priežiūra, taip pat – technikos nuoma bei transportavimo paslaugos. Veikla vykdoma Lietuvos teritorijoje. Paslaugos teikiamos tiek juridiniams, tiek fiziniams asmenims. Reikšmingi mūsų konkurenciniai pranašumai – itin palanki paslaugų kaina ir galimybė teikti paslaugas labai įvairiems klientams, atsižvelgiant į individualius jų poreikius.

 

Savo darbe skiriam ypatingą dėmesį paslaugų kokybei. Mūsų meistrai, kuriuos labai vertiname – kvalifikuoti ir itin profesionalūs, naudojame modernią, iš patikimų tiekėjų įsigytą įrangą ir aukštos kokybės medžiagas, laikomės terminų ir kruopščiai vykdome įsipareigojimus klientui. Laikome visų darbų saugos reikalavimų. Atsakingas ir profesionalus požiūris į darbą, sukaupta patirtis bei novatoriški sprendimai leidžia mums sėkmingai išpildyti užsakovų lūkesčius ir įgyvendinti net sudėtingus, netradicinių sprendimų reikalaujančius projektus.

 

Ilgalaikė mūsų įmonės vizija – tvari plėtra, paremta optimaliu kokybės ir kainos santykiu, skaidria veikla ir pagarba klientui.

 

  • Mūsų partneriai: UAB „Vidara“, UAB „Statkasta“, UAB „Deiga“, UAB „Kelranga“, UAB „Surenkamos Statybos Konstrukcijos“.
  • Mūsų klientai: UAB „Tilsta“, AB „Eurovia Lietuva“, UAB „Domenta“, UAB „Holsta“ UAB „Alkesta“, AB „Kauno tiltai“, „YIT Lietuva“ ir kitos įmonės, taip pat stambūs ūkininkai.